نردبان کابل چیست؟

0

سینی و نردبان کابلها جهت مرتب سازی و نظم دادن به کابل کشیهای رو کار مورد استفاده قرار می گیرند که علاوه بر موارد ذکر شده از کابلها و سیم بندی ها در مقابل عوامل مکانیکی محافظت نیز می نمایند. استفاده از سینی  و نردبان باعث سهولت در امر کابل کشی وتعمیر و نگهداری و همچنین طول عمر بیشتر کابلها می شود.

در بعضی از موارد خصوصا زمانهایی که  سینی کشی و کابل کشی  در فضای باز انجام می شود جهت حفاظت تاسیسات در مقابل عوامل جوی،  برروی سینی و نردبانها از درپوش نیز استفاده می گردد .

سینی و نردبانها معمولا در طولهای 2 الی 4 متر ( بر اساس سفارش ) و با عرض و عمقهای مختلف تولید می گردند که در این میان ضخامت ورق انتخاب شده نقش بسزایی در تعیین استحکام اجناس ذکر شده دارد .

جنس ورقهای مصرفی در ساخت این اقلام بر اساس کیفیت به سه دسته زیر تقسیم بندی می گردند

1 – ورق های استیل

2 – ورق های سیاه با پوشش گالوانیزه گرم

3 – ورق های گالوانیزه فابریک

جهت مهار کابل ها در سینی کابل ها از پانچای لوبیایی و گرد و در نردبانهای کابل ها از پله های پانچ شده استفاده می گردد و هچنین جهت جدا سازی کابلهای ولتاژ پایین از کابلهای ولتاژ بالا  از جدا کننده ها استفاده می شود

نردبان کابل فنیران یکی از شرکت های معتبر تولید کننده نردبان کابل است و از ادرس fanniran.ir می توانید سایر محصولات مرتبط با نردبان کابل را مشاهده کنید.


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید