یک مشکل عجیب‌ و غریب در گلکسی S7 Edge سامسونگ!

0

به گزارش رها نیوز:

ITresan-1395 (1)به‌صورت کلی می‌توان گفت که سامسونگ با گلکسی S7 و S7 Edge، خود را یک گام به جلو هدایت کرده است. این دو مدل به‌عنوان نمونه‌های بسیار خوبی از تلفیق زیبایی و قدرت هستند و بدون شک رقابت را برای سایر رقبا دشوار خواهند کرد. بااین‌حال باید گفت که این محصولات نیز بی‌نقص نیستند. تعدادی از نخستین کاربران گلکسی S7 Edge، مشکل نگه‌داشتن این مدل در دستان به علت خمیدگی لبه‌های آن را گزارش کرده‌اند. بعضی از این افراد معتقدند که نازک بودن دستگاه و لبه‌های خمیده پنل آن موجب می‌شود تا به‌صورت ناخواسته بین دست کاربر و صفحه‌نمایش ارتباط برقرار شود.

البته این امر که شما نیز این مشکل را داشته باشید یا نه به‌صورت عمده به نحوه نگه‌داشتن دستگاه در دستان شما بازمی‌گردد. البته این مدل به فناوری Palm rejection مجهز است ولی این فناوری بر روی این دستگاه، به‌طوری‌که انتظار می‌رود عمل نمی‌کند.

شرکت سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی نرم‌افزاری ویژه‌ای را برای نمایشگر گلکسی S7 Edge ارایه کرده است ولی مشخص نیست که این بسته به‌روزرسانی 3 مگابایتی برای رفع این مشکل خاص طراحی شده است یا خیر. برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که حتی پس از دانلود این بسته نیز با این مشکل روبرو بوده‌اند و با این حساب به نظر می‌رسد که سامسونگ باید به فکر راه‌حلی برای این مشکل باشد.

چند سال پیش و وقتی‌که مشکل آنتن دهی در آیفون 4 به وجود آمده بود، استیو جابز به‌صورت احمقانه‌ای مشکل را به کاربران مربوط دانسته و معتقد بود که آن‌ها دستگاه را درست در دست نمی‌گیرند. البته این ماجرا برای اپل راحت تمام نشد و سرانجام به دادگاه کشیده شد تا این مشکل به‌صورت کامل حل شود.

با این حساب بعید به نظر می‌رسد که سامسونگ، مشتریان وفادار خود را بابت بد گرفتن دستگاه و مشکلات فناوری Palm Rejection مقصر بداند. با این تفاسیر مسئولان این شرکت کره‌ای به فکر راه‌حلی سریع هستند تا پیش از ایجاد دردسری بزرگ‌تر، این مشکل را حل کنند.


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید