گلایه از کم‌فروشی در پمپ‌ بنزین‌‌ها/ در صورت مشاهده با سامانه پاسخگویی مشتریان تماس بگیرید

0

رها نیوز:

گلایه از کم‌فروشی در پمپ‌ بنزین‌‌ها/ در صورت مشاهده با سامانه پاسخگویی مشتریان تماس بگیرید

جامعه > مشکلات مردم – برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه کرده‌اند که تعدادی از جایگاه های عرضه سوخت، کم‌فروشی می‌کنند و به اندازه‌ای که از مردم پول می‌گیرند، بنزین تحویل نمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم کامنت گذاشته که جایگاه های عرضه سوخت، کم فروشی می کنند. این مخاطب مشکل خود را اینطور نوشته: مشکل پیمانه سوخت جایگاه های بنزین و کم فروشی آنها به حدی شده که خود پرسنل جایگاه هم کتمان نمی کنند که مشکلاتی وجود دارد پمپ بنزین های اتوبان قم خصوصا پمپ های کم تردد و برخی پمپ های سطح شهر واقعا کم فروشی می کنند بطوری که با 44 لیتر سوخت در باک 206 صندوقدار همچنان باک پر نشده است که این تقریبا غیر ممکن است زیرا من با موتور روشن وارد جایگاه شدم. مطمئنا اگر دقیق بررسی و نظارت شود متوجه عمق فاجعه و کم فروشی بنزین خواهید شد. لطفا بررسی بفرمایید.
بررسی های سرویس مشکلات مردم نشان می دهد سیستم سوخت‌گیری حاکم بر پمپ‌بنزین‌های کشور به‌گونه‌ای است که حتما باید شناور بنزین در مخزن غرق شده باشد تا امکان سوخت‌گیری فراهم شود در غیراین صورت، سوخت‌گیری غیرممکن خواهد بود.
رئیس انجمن پمپ‌بنزین‌داران کشور درباره این مشکل گفته است: در بیش از 99درصد شکایت‌های مرتبط با فروش هوا، به این نتیجه رسیده‌ایم که یا آمپر بنزین خودروهای شاکی خراب است یا اینکه به واسطه گاز زیاد در بنزین‌های تحویلی به پمپ‌بنزین‌ها، سنسور موجود در باک‌های خودرو، تا دقایقی پس از سوخت‌گیری فعال نمی‌شود و با گذشت دقایقی و طی مسافت کوتاه، آمپر بنزین به حالت عادی برمی‌گردد.
همچنین پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)اعلام کرده سامانه پاسخگویی به مشتریان (09627) به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات مختلف مردم است.
از سوی دیگر در سامانه نظارتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران این امکان وجود دارد که موجودی بنزین مخازن جایگاه‌ها کنترل شود و حتی از طریق دوربین‌های مداربسته نصب شده در جایگاه‌های سوخت، می‌توان خطاهای احتمالی را کنترل کرد.
به نظر می رسد بهترین راه برای کنترل تخلفات احتمالی در جایگاه های عرضه سوخت، ابتدا، اطمینان یافتن از سلامت سنسور و تجهیزات نمایانگر بنزین موجود در باک است و پس از آن، مشتریان ناراضی باید گزارش موردی خود را به سامانه 09627 اعلام کنند تا به صورت موردی به تخلفات احتمالی رسیدگی شود.

 

 

46231

 

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید