کی‌روش: کسی در رئال و منچستر نگفت حرف نزن/ از دست ملی‌پوشان قرص سردرد می‌خورم!

0

رها نیوز:

کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پیش از دیدار ترکمنستان گفت: زمانی که مربی تیم های رئال و منچستر بودم، کسی به من نمی گفت که نباید حرف بزنی اما حالا گفته اند!

کی‌روش: من مردی از جنس احترام هستم

 وی تصریح کرد: به طور حتم به 3 امتیاز این بازی نیاز داریم اما علاوه بر نتیجه‌گیری به فکر آماده‌سازی تیم در آینده نیز هستیم.

کی‌روش در این جلسه 4 دروازه‌بان تیم ملی را از جمله اخباری، مکانی، بیرانوند و حقیقی را با خودش آورده بود.

وی درباره حضور این دروازه‌بانان گفت: ما 4 دروازه بان جوان داریم که می‌توانند آینده فوتبال ایران را رقم بزنند. مظاهری دروازه بان ذوب‌آهن هم می‌توانست الان در کنار ما باشد.

کی‌روش بیان کرد: در حال حاضر حواسمان به 3 امتیاز این بازی است و اما نگاهمان به آینده است و باید روی آن‌ها کار کنیم.

سرمربی تیم ملی بعد از اینکه خبرنگاری در مورد اتفاقات و حواشی اخیر از وی سوال کرد به مدیر رسانه اشاره کرد و وی گفت: چون سوال فنی نیست نمی‌تواند پاسخگو باشد. 

کی‌روش تاکید کرد: ما برای آماده‌‌سازی تیم جهت جام‌جهانی باید به آینده‌سازی تیم توجه کنیم. چهار دروازه‌بان جوان آوردیم که نشان دهیم چه کارهایی تاکنون انجام داده‌ایم. برای بازی با گوام یک روز فرصت آماده‌سازی داریم و دلیل اینکه بازیکنان را به کنفرانس خبری آوردم به علت مسائل روحی و روانی بوده است که توضیح دهیم تیم فرصت آماده‌سازی ندارد و باید تیم را برای آینده آماده سازیم.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر این فرصت را داشته باشیم در همه کنفرانس‌‌ها بازیکنان جوان را می‌آوریم که نشان دهیم آینده فوتبال را باید با آن‌ها شکل دهیم. من به پزشک گفتم قرص سردرد به من بدهد چرا که انتخاب بازیکنان در این مرحله سخت است،چون همه خوب کار می‌کنند. آینده 5 و 6 سال تیم ملی در اختیار بازیکنان جوان خواهد بود.

وی در مورد اینکه لژیونرها دیروز به جمع تیم ملی اضافه شدند بیان کرد: ما فرصت کارکردن با این بازیکنان را از دست داده‌ایم اما در بازی فردا از آن‌ها استفاده خواهیم کرد 4 روز بعد از بازی ترکمنستان سفر24 ساعته به گوام داریم اما 11 بازیکنی که در تهران بازی می‌کنند با 3 و 4 تغییر مقابل گوام به میدان خواهند رفت.

کی‌روش درباره گفته‌های یکی از مربیان لیگ برتری که شب قبل از بازی با گوام هم می‌توان تیم را جمع کرد، اظهار داشت: هر کسی یک نظری می‌دهد برخی از نظرات هوشمندانه و برخی دیگر اینطور نیست. اگر تیم این مربی با یک تیم دسته سه بازی کند به تیمش سه ماه استراحت می‌دهد، این مربی نقطه نظرات خودش را بیان کرده است و برایم مهم نیست که چه کسی این حرف را زده است. من معتقدم که کسب 3 امتیاز فقط مهم نیست و باید تیم را برای جام‌جهانی آماده کرد. همچنین من به آماده‌سازی بلند مدت و سیستماتیک اعتقاد دارم. 

کی‌روش گفت: قبل از جام‌جهانی می‌گفتند، ما می‌توانیم بدون برگزاری اردو مقابل آرژانتین بازی کنیم  و حتی برخی از مربیان بازیکنانشان را به تیم ملی ندادند اما من به برنامه‌ریزی بلند مدت اعتقاد دارم.

وی در مورد اینکه ویزای گوام برای برخی از بازیکنان آماده نشده است بیان کرد: اگر من درباره این مسائل صحبت کنم خطر اخراج وجود  دارد اما من ریسک نمی‌کنیم و ترجیح می‌دهم در مورد بازی با ترکمنستان حرف بزنم. من مردی از جنس احترام هستم و اگر کسی به من بگوید صحبت نکن من گوش می‌دهم.

کی‌روش بیان کرد: 34 سال مربیگیری کردم و در سن 62 سالگی حس خوبی ندارم که کسی بگوید حرفی نزنم اما حالا گفته اند حرف نزن و من هم گوش می‌دهم و احترام می‌گذارم.

*برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید