پایان موقتی برف و باران/ هوا گرم می‌شود و البته منتظر آلودگی هم باشید

0

رها نیوز:

جامعه > محیط زیست – امروز پس از بارش پراکنده در بخش هایی از شمال شرق و دامنه های البرز شرقی، سامانه بارشی از کشور خارج می شود و به دنبال آن دما در اغلب مناطق کشور افزایش نسبی می یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احد وظبفه، مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بر اساس خروجی آخرین مدل های هواشناسی بیان گفت: از اواخر دیروز از شدت فعالیت این سامانه کاسته شده و امروز تنها در بخش هایی از شمال شرق و دامنه های البرز شرقی بارش پراکنده رخ می دهد.

او گفت: سامانه بارشی روز سه شنبه از کشور خارج می شود، به دنبال خروج این سامانه، در اغلب مناطق کشور دما بطور نسبی افزایش می یابد.

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در بعد از ظهر دوشنبه به سبب جریانات مرطوب جنوبی، افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران، گاهی رعد و برق در استان هرمزگان، مناطق مرکزی و جنوبی کرمان، جنوب فارس، و برخی نقاط بوشهر و سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد و این شرایط در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز به صورت خفیف تر در جنوب شرق کشور پیش بینی می شود.

او گفت: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به سبب سکون نسبی هوا، افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.

۴۷۴۷

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید