نفوذ فرهنگ غرب با لباس منقش به پرچم انگلیس در پسا برجام

0

رها نیوز:

ساعت: 15:41
منتشر شده در مورخ: 1394/08/26
شناسه خبر: 534467

یکی از سیاست های مدنظر غرب در حوزه فرهنگ آوردن مظاهر ارزش ها و فرهنگ غربی به جامعه است، آنها می خواهند با ترویج فرهنگ وتمدن غربی در کشور کم کم ارزش های اسلامی را به حاشیه ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از“رودبار ما“،تا به حال به این توجه کرده اید که دشمن به چه آسانی در فرهنگ و پوشش کشورما رخنه می کند و به شکل های مختلف تبلیغاتشان را در لابه لای مد ولباس امروزی انجام می دهند و فرهنگ غرب را وارد کشور می کنند و برخی از مردم  بدون توجه به تهاجم فرهنگی با فروش البسه منقش به پرچم کشور جنایت کاری مثل انگلیس حمایت می کنند.

photo_2015-11-17_12-49-57

تهاجم فرهنگی بنابر گفته رهبر معظم انقلاب بیش از آنکه به پوشش و لباس جوانان مربوط باشد به طرز تفکر ما مربوط است،دشمن تلاش می کند تا مختصات تفکری ما را تغییر دهد و به ما القاء کند که شما توانایی مدیریت کشورتان را ندارید و الگویی که برای اداره آن انتخاب کرده اید کارآمد نیست، شما باید از الگوی لیبرال دموکراسی ما پیروی کنید.

یکی دیگر از سیاست های مدنظر غرب در حوزه فرهنگ آوردن مظاهر ارزش ها و فرهنگ غربی به جامعه است، آنها می خواهند با ترویج فرهنگ وتمدن  غربی در کشور کم کم ارزش های اسلامی را به حاشیه ببرند و بگویند مردم ایران دیگر خسته شده اند.

با گذر از خیابانهای رودبار نگاهم به ویترین مغازه ای افتاد که در آن لباسهای منقش به پرچم انگیس خودنمایی میکرد آیا این همان نفوذ فرهنگی نیست؟!  یک کالای وارداتی در داخل کشور توزیع و به صورت آزادانه به فروش می رسد؛ که متأسفانه شاهد عدم نظارت مراجع قانونی در ارتباط با این مسئله هستیم که به راحتی برخی مغازه داران کالاهای منقش به پرچم انگلیس را در ویترین خود برای فروش گذاشته اند.

و شاید این مسأله به نوعی عادی جلوه دادن رابطه ی با کشور جنایتکار انگلیس باشد اگر کسی ماهیت استکبار را بشناسد به هیچ وجه تن به وارد کردن چنین کالای نمی دهد زیرا دشمن از طریق جنگ نرم سعی دارد که به کشور ما نفوذ کند و بهترین راه را نفوذ فرهنگی دانسته است و دشمن همان دزد است که با لباس خودی می‌آید و فکر می‌کنیم آمده است به ما کمک کند، در حالی که آمده است تا به فرهنگمان دستبرد بزند و فرهنگ اسلامی ما را به غارت ببرد .

آیا مد و لباس یکی از ابرازهای نفوذ فرهنگ های بیگانه نیست باید مردم هوشیار باشند و  مسئولین با فرهنگ سازی مناسب و بصیرت افزایی در جهت مقابله با دسیسه های دشمنان تلاش کنند و اصناف نیز باید از عرضه لباس ناهنجار و لباس هایی که مورد قبول نیست، خودداری کنند.

انتهای پیام/گ

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید