ناکامی تمام عیار جودو در گرندپریکس؛ لشکر 11 نفره و یک برنز

0

به گزارش مشرق، سومین روز از مسابقات گرندپریکس گرجستان در حالی به میزبانی شهر تفلیس برگزار می شود که امروز( یکشنبه) حامد رشیدی نماینده وزن 90 کیلوگرم تیم ملی جودوی کشورمان دور اول با قرعه استراحت روبرو بود و دور دوم مقابل نماینده اسلواکی ایپون شد و آخرین نماینده تیم ملی جودوی کشورمان نیز از گردونه مسابقات حذف شد.

رضا رضایی نماینده وزن ١٠٠ کیلوگرم تیم ملی جودو دور اول به مصاف نماینده گرجستان رفت و با شکست مقابل این جودوکار از گردونه رقابت ها حذف شد.

وحید نوری نماینده وزن 90- کیلوگرم کشورمان دور اول نماینده قزاقستان رو شکست داد و دور دوم مقابل گرجستان باخت و حذف شد.

همچنین جعفر پهلوان نماینده وزن 100+ کیلوگرم کشورمان دور نخست مقابل نماینده گرجستان ایپون شد و از گردونه رقابت ها حذف شد تا ناکامی های سریالی جودو کماکان ادامه داشته باشد.

سعید ملایی جودوکار وزن 81- کیلوگرم و سومین نماینده کشورمان نیز سرانجام با شکست نماینده انگلیس به مدال برنز دست یافت. وی دور اول با قرعه استراحت روبرو بود، در ادامه مسابقه با شکست نمایندگان گرجستان و قزاقستان به مرحله بعدی راه یافت. مولایی در سومین مبارزه خود مقابل نماینده روسیه ایپون شد.

محمد بریمانلو نماینده وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو بزرگسالان کشورمان به مصاف نماینده گرجستان رفت و با شکست حریف خود به دور دوم راه یافت، اما وی با شکست مقابل نماینده ازبکستان از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

اما سبحان رسولی دومین نماینده وزن 81- کیلوگرم کشورمان در این مسابقات بود که وی در نخستین مبارزه خود مقابل نماینده گرجستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

در نخستین روز از این مسابقات بهزاد وحدانی نماینده وزن 60- کیلوگرم تیم ملی کشورمان دور اول با نماینده رژیم غاصب اسرائیل روبرو شد و نماینده این رژیم غاصب را به رسمیت نشناخت و از دور مسابقات حذف شد.

محمد عباس نژاد دور اول با قبول شکست مقابل جودوکاری از کشور مغولستان از دور مسابقات حذف شد.

قاسم نوری زاده نماینده وزن 66 کیلوگرم در دور دوم مقابل نماینده‌ای از کشور آذربایجان شکست خورد و او نیز از گردونه مسابقات حذف شد.

همچنین در وزن 66 کیلوگرم مسعود عبیری قبل از مسابقات آسیب دید و نتوانست در این دوره از مسابقات شرکت کند.

این مسابقات از 11 تا 13 فروردین به میزبانی تفلیس پیگیری شد و تیم ملی کشورمان با 11 ورزشکار در این مسابقات حضور یافت. محمد منصوری به‌عنوان سرمربی و زکریا به‌عنوان مربی کنار تیم ملی حضور داشتند.

جودوکاران کشورمان پس از پایان این مسابقات طی روزهای 14 تا 16 فروردین در کمپ تمرینی تفلیس حضور خواهند داشت.


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید