معرفی میزو پرو 7 در 26 جولای با نمایشگر ثانویه

0

رها نیوز :

طبق شایعات و اخبار اطلاع داریم که شرکت چینی میزو از گوشی هوشمند جدیدی در ماه جولای پرده برداری خواهد کرد.اکنون میزو تایید کرده است که گوشی میزو پرو 7 در تاریخ 26 جولای رونمایی خواهد شد.میزو در همین راستا دعوت نامه معرفی این گوشی را هم منتشر کرده است.در ادامه با تک 24 همراه باشید.

درصورتی که اخبار،تصاویر و شایعات تاکنون منتشر شده،صحت داشته باشد،میزو پرو 7 مجهز به صفحه نمایشگر ثانویه از نوع E-Ink یا جوهر الکترونیک خواهد بود که در پشت دستگاه قرار دارد که دوربین با لنز دوگانه هم در بالای آن قرار دارد.کاربر با استفاده از این صفحه نمایشگر میتواند سلفی گرفته یا در داخل آن بازی کند.تاکنون اطلاع داریم که میزو پرو 7 مجهز به پردازنده هلیو ایکس 30 کمپانی مدیاتک می باشد. 

ضمنا نسخه ای هم وجود دارد که بنابر شایعات دارای پردازنده قدرتمند اگزینوس 8895 شرکت سامسونگ می باشد.با این وجود،توییت جدید منتشر شده نشان می دهد که نمیتوان از پردازنده های اگزینوس در محصولات دیگر شرکتها استفاده کرد و سامسونگ این پردازنده ها را به فروش نمی رساند.

در هر صورت انتظار داریم هر دو نسخه استاندارد و قدرتمند در یک روز رونمایی شوند.ضمنا تصاویری از گوشی میزو پرو 7 در شبکه اجتماعی ویبو انتشار یافته است که تاییدی بر استفاده از صفحه نمایشگر ثانویه در این دستگاه است.

 

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید