شهرداری ارومیه باخت/متین ورامین دست پر از دورنالار یوواسی رهسپار شد

0

رها نیوز:

ساعت: 10:20
منتشر شده در مورخ: 1394/08/21
شناسه خبر: 529155

تیم والیبال متین ورامین توانست تیم شهرداری ارومیه را سه بر دو شکست داده و نوار پیروزیهای این تیم را قطع کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، عصر دیروز رقابتهای هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور در شهرهای مختلف برگزار شد که از ساعت ۱۷ تیم والیبال شهرداری ارومیه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه میزبان تیم متین صالحین ورامین بود . 

دورنالار یوواسی امروز حال و هوای دیگری داشت ، تماشاگران وطرفداران والیبال شهر عشاق از چند ساعت قبل برای این دیدار حساس به ورزشگاه آمده بودند به طوریکه ساعت ۱۵ دربهای ورزشگاه غدیر با تکمیل ظرفیت تماشاگران بسته شد و بسیاری از تماشاگران پشت دربهای بسته ورزشگاه ماندند.

در ست اول این دیدار تیم والیبال شهرداری ارومیه که با ۱۲ امتیاز صدرنشین لیگ برتر کشور است برای پیروزی در این دیدار پای به میدان گذاشت و تیم متین ورامین نیز برای نشان دادن قدرت خود در مقابل ارومیه برای پیروزی وارذ زمین شد. هردوتیم پابه پای هم در امتیازات پیش می رفتند که در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ بازی به سود متین ورامین در حال پیگیری بود که عبدالرضا علیزاده در یک دریافت با سعید معروف برخورد کردند وباعث مصدومیت وی شد و از زمین بازی تعویض گردید.تیم متین ورامین در پایان توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز ست باشد.

در ست دوم نیز انگیزه بازیکنان متین ورامین در مقابل تیم شهرداری ارومیه و شش هزار هوادار عاشق دو چندان شده بود و توانست با یک بازی زیبا و البته اشتباهات سرویس و دریافت تیم شهرداری ارومیه با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ این بار پیروز ست باشد. 

تیم والیبال شهرداری ارومیه که دوست را باخته بود با تجربه بازیکنان ملی پوش خود و حمایت همه جانبه تماشاگران توانست به بازی برگشته و ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ و ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان برساند تا بازی در ست شماری دو بر دو شود و برای تعیین برنده این بازی ست پنجم آغاز شود.

در ست پنجم این دیدار بازیکنان ارومیه از توپهای دریافتی نتوانستند استفاده کنند و بیشتر آبشار های خود را با بی دقتی به بیرون زدند و در مقابل این تیم متین ورامین بود که توانست با دقت هرچه تمام تر بازی را به سود خود کند وبا نتیجه ۱۵ بر ۱۰ این ست و در کل بازی را پیروز شود و از دورنالار یواسی با دست پر رهسپار شود.

حواشی این دیدار

در ابتدای بازی تماشاگران برای تشویق با پرتاب کاپشن های خود به هوا ابراز احساسات می کردند. و  با نظم خاصی در ورزشگاه قرار گرفته بودند.

در ابتدا ورود به سالن تیم متین ورامین با بنری که بر روی نوشته شده بود یاشاسین آذربایجان وارد زمین شدند که تماشاگران ارومیه ای نیز در هنگام معرفی بازیکنان تیم متین ورامین همه آنها را تشویق کردند.

سرمربی تیم متین ورامین: 

بنده در ابتدا از حضور پورشور تماشاگران و رعایت نظم آنها و اینکه حتی یک کلمه هم به ما توهین نکردند نهایت تشکر را دارم. تماشاگران ارومیه یکی از فهیم ترین تماشاگران کشور هستند.

ما برای این رویایی در مقابل تیم شهرداری ارومیه بازی آنها را آنالیز کرده بودیم وانگیزه در مقابل آنها در زکین بازی کردیم.

شکست ارومیه در خانه خود بسیار کار سختی بود اما ما با بازی عالی موفق به این کار شدیم . ما نباید از این برد مغرور شویم چرا که این بازی دیگر تمام شد.

امیدوارم بتوانیم در اینده با رفغ مشکلات تیم در جایگاه بهتری قرار گیریم.

 سرمربی تیم شهرداری ارومیه:

در این دیدار بسیار بد بازی کردیم و نتوانستیم آنطور که دلمان میخواست در این دیدار ظاهر شویم.

مصدومیت عبدالرضا علیزاده در ست اول باعث شد تمرکز بازیکنان ما بر هم بریزد.

برنامه ریزی لیگ و اینکه مسافتهای بازیهای ما بسیار دور وشرایط جغرافیایی تاثیر به سزایی در خستگی تیم ما دارد، ما در دور رفت هفت بازی در بیرون از خانه و چهار بازی در خانه داریم که این موجب سختی برای ما شده است.

امیدواریم در دور برگشت با استراحت بیشتر و تمرینات مداوم بتوانیم جایگاهی که در شان ماست به دست آوریم.

انتهای پیام/ 

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید