ساخت فیلم اموجی توسط سونی

0

به گزارش رها نیوز:

sonyemoji-640x307این روزها هر چیزی را می‌توان به فیلم تبدیل کرد. سال گذشته اخباری متتشر شد که سونی حقوق فیلمی درباره اموجی را خریداری کرده است و حالا اخبار بیشتری از این فیلم انتشار یافته است.

شاید بسیاری از شما به این فکر کنید که فیلمی درباره اموجی‌ها چگونه است؟ حدس زده می‌شود که همانطور که فیلم Inside Out، درباره احساسات بود، فیلم اموجی نیز همین مضمون را داشته باشد. کریستین بلسون، رئیس بخش انیمیشن سونی می‌گوید:

درون گوشی، جهانی پنهانی وجود دارد و ما از طریق اپلیکیشن‌های پیام‌رسان به آن وارد می‌شویم و دره اموجی را کشف می‌کنیم که اموجی‌های سخت‌کوش در آن زندگی و کار می‌کنند.

سونی باید با برندها و اپلیکیشن‌های مختلف وارد مذاکره شود تا بتواند از اموجی‌های آنان در فیلم استفاده کند. به عنوان مثال، در یک صحنه اموجی‌ها می‌توانند از رودی پایین بروند که نمایانگر پخش آنلاین موسیقی است و اسپاتیفای باید مجوز اینکار را تایید کند. البته اسپاتیفای قبلا گفته بود که در این فیلم حضور خواهد داشت. احتمال می‌رود که فیس‌بوک نیز در این فیلم حضور داشته باشد.

البته باید کمی به دیده شک به این فیلم نگاه کرد، چون واضح است که سونی قصد دارد از روند دنیای تکنولوژی به نفع خود استفاده کند و از آن درآمدزایی داشته باشد. اما شاید هم فیلم خوبی از آب درآمد کسی چه می‌داند!


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید