رحمتی در وصف دربی چه نوشت

0

رها نیوز:

ساعت: 07:45
منتشر شده در مورخ: 1394/08/09
شناسه خبر: 516572

به عنوان یک عضو کوچک از مسابقه امروز امیدوارم که دو تیم استقلال و پرسپولیس به مانند سالهای دور ، هیجان و تماشاگر را به ورزشگاهها بازگردانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گواه اغلب کارشناسان، سید مهدی رحمتی ستاره شهرآورد بزرگ پایتخت بود. رحمتی پس از این دیدار با انتشار عکسی از خود در کنار محسن بنگر و حنیف عمران زاده، نکات مثبت دربی را برشمرد و در اینستاگرام خود نوشت: «حالا که دربی ٨١ تمام شد ، می توان به گونه ای دیگر به آن نگاه کرد . اینکه بر خلاف سالهای گذشته از روی سکوها گرفته تا داخل زمین صحنه های زیبایی مشاهده شد . اول از همه اتحاد و احترام هواداران دو تیم در یادبود هادی نوروزی در دقیقه ٢٤ یک فضای معنوی و مهربانانه ای را در ورزشگاه آزادی ایجاد کرد و اینکه هواداران دو تیم به هیچ بازیکنی بی احترامی نکردن صحنه های فراوان در هجده قدم دو تیم در طول نود دقیقه یک مسابقه تماشایی را رقم زد و بازیکنان دو تیم با تلاش و غیرت مثال زدنی برای سربلندی تیم و خوشحالی هوادارانشان تلاش کردند، البته نه اینکه کیفیت فنی بازی خیلی عالی بود بلکه با نگاه منطقی می توان از دربی ٨١ راضی بود . اینکه بعد از مدتها ورزشگاه آزادی ٩٠ هزار تماشاگر را به خود دید و دو قطب قدیمی فوتبال ایران و آسیا توانستند رضایت نسبی مردم و علاقمندان به فوتبال را فراهم کنند و هیچ چیز مهمتر از این موضوع نیست . به عنوان یک عضو کوچک از مسابقه امروز امیدوارم که دو تیم استقلال و پرسپولیس به مانند سالهای دور ، هیجان و تماشاگر را به ورزشگاهها بازگردانند.

در پایان از همگی هواداران عزیز استقلال و پرسپولیس که برای حمایت از تیمهای محبوبشان به ورزشگاه آمده بودند ، صمیمانه تشکر می کنم و دست تک تک هواداران تیمم را میبوسم.»

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید