رحمتی‌پور: قدرت واقعی شیمیدر را در تهران ببینید/ اوشین بهترین رهبر در میدان است

0

رها نیوز:

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران با تمجید از کاپیتان و دیگر بازیکنان این تیم تاکید کرد باید قدرت واقعی این تیم را در تهران دید.

جواد رحمتی‌پور به خبرنگار توپ و تور گروه ورزش ، گفت: بازی خوبی مقابل پالایش نفت در آبادان به نمایش گذاشتیم. ما در مقاطعی از میزبان پیش هم افتادیم و فاصله‌ای تا پیروزی نداشتیم اما اتفاقاتی افتاد و جریان بازی از دست ما خارج شد تا در اووتایم، پیروزی را با شکست عوض کنیم. 

وی درباره قضاوت دیدار دیروز پالایش نفت و شیمیدر توضیح داد: نسبت به چند صحنه در بازی دیروز ابهاماتی داریم.  اگر چند حادثه پیش نمی‌آمد و برخی توپ‌های هدر رفته ما وارد سبد می‌شد، بدون شک برنده دیدار دیروز شیمیدر بود. به هرحال با همه قدرت برای بازی پنجشنبه آماده‌ایم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. آن‌ها و ما (کادر فنی و مسئولان شیمیدر) برای رسیدن به فینال هم‌قسم شده‌ایم. 

رحمتی‌پور ادامه داد: با این وضعیت تازه بازی مساوی شده است و ما هنوز شانس زیادی برای صعود به فینال داریم. اميدوارم تمام شروط يك بازی خوب و استاندارد مانند پخش تلويزيوني، داوري و نظارت عالي و كنترل دوپينگ برای دیدار پس‌فردا مهیا شود. به این ترتیب باید قدرت واقعی شیمیدر را در تهران ببینید. 

سرمربی تیم شیمیدر درباره نقش محوری کاپیتان این تیم در میدان گفت: خوشحالم که بازیکنی مانند اوشین ساهاکیان را در جمع بازیکنان دارم. او یک کاپیتان به تمام معناست و بهترین رهبر در میدان به حساب می‌آید و داشتن بازیکنی مانند او، آرزوی هر مربی‌ است. درباره وضعیت مصدومان تیم هم باید بگویم امرسون و سجاد مشایخی آسیب‌دیدگی مختصری دارند اما به بازی پنجشنبه می‌رسند. وضعیت محمد ترابی کمی فرق می‌کند. او پیش از این بازی مصدوم شده بود اما امیدواریم پس‌فردا با تمام قدرت به مصاف پالایش نفت آبادان برویم. 

انتهای پیام/ 

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید