خطرناک‌ترین داعشی‌ها از نظر ژنرال آمریکایی

0

به گزارش رها نیوز:

خبرگزاری میزان – هماهنگ کننده قوای سه گانه آمریکا در مبارزه علیه گروهک تروریستی داعش گفت: خطرناک‌ترین تروریست‌های گروهک داعش هم اکنون در لیبی و صحرای سینا مصر فعالیت دارند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، ژنرال ژان آلن افزود: گسترش یافتن فعالیت داعش و خارج شدن این گروهک تروریستی از قلمرو منطقه یکی از جریان هایی است که ما به آن بسیار اهتمام می ورزیم.

وی اظهار داشت: اهمیتی که ما برای این پدیده قائل هستیم، منحصر به فرد است.

این مقام آمریکایی نسبت به افزایش مستمر خطر داعش ابراز اطمینان کرد؛ خطری که منجر به افزایش شمار گروهک های تروریستی و خطر آنها خواهد شد.

آلن افزود: بدیهی است گروههای فعال در شمال قفقاز، مشکل فراروی روسیه به شمار می رود که مسکو تا مدت زمان نامشخص نمی تواند خود را از چنگ آنها خلاص کند.

وی در پایان مدعی شد که ائتلاف بین الملل به رهبری آمریکا به حملات خود علیه داعش شدت خواهد بخشید تا در آینده گروهک های تروریستی را در سایر مناطق جهان تعقیب و سرکوب کند.

ادعای ژنرال آمریکایی در حالی مطرح می شود که تاثیر حملات 20 ماهۀ ائتلاف غربی مدعی جنگ با داعش، با حملات یک ماه ارتش روسیه قال مقایسه نبوده و حتی برخی ناظران، ائتلاف غربی را به همکاری و کمک غیرمستقیم به داعشی ها متهم می کنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید