جدیدترین کیت‌های حافظه 128 گیگابایتی DDR4 توسط GSKILL معرفی شد

0

به گزارش رها نیوز:

GSKILL

شرکت G.Skill، یکی از پیشروان در عرصه تولید با کیفیت‌ترین حافظه‌ها و لوازم جانبی مرتبط با رایانه، کیت حافظه جدیدی را به منظور استفاده در پلتفرم Intel X99 معرفی کرده است که ویژگی بارز آن کارایی فوق العاده در کنار ارایه حجم بالاست. این کیت 128 گیگابایتی عضوی از خانواده G.skill Ripjaws V با ترکیب 8 ماژول 16 گیگابایتی است که بر روی فرکانس 3200 مگاهرتز و زمان تاخیر 14-14-14 و ولتاژ 1.35 ولت فعالیت خواهد کرد که تناسب حجم به فرکانس و زمان تاخیر آن نسبت به حافظه‌های DDR4 تولید شده تا به امروز نسبت بسیار بهینه تری است؛ بهطوری که حافظه‌های اولیه DDR4 به‌طور استاندارد و پایه بر روی فرکانس 2133 مگاهرتز و تایمینگ 15-15-15 کار می‌کنند.

دیگر ویژگی این محصول تازه معرفی شده، مجهز بودن به آخرین نسخه فناوری XMP یعنی ورژن 2.0 بوده تا تنظیم و تعریف سرعت فعالیتِ آن‌ها در بایوس مادربردهای مختلف به سادگی هرچه تمام‌تر انجام گیرد و رایانه شما با پایداری هرچه بیشتر از مزایای این کیت حافظه بهرمند شود تا قدرت پردازشی رایانه‌تان افزایش باید.

در تصویر ارائه شده از سوی G.Skill مشاهده می‌شود که پایداری این حافظه‌ها بر روی فرکانس و زمان تاخیر اشاره شده در بالا به کمک سنگین‌ترین نرم افزار تست حافظه در مدت زمان 48 ساعت متوالی سنجیده شده است که در طول این مدت آثاری از ناپایداری مشاهده نشده است. این عضو جدید سری Ripjaws V به‌زودی توسط G.Skill در اواخر ماه فوریه جاری عرضه خواهد شد و قیمت ابتدایی آن 1069.99 دلار اعلام شده است.


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید