بیمه رازی فینالیست هر دو رشته آزاد و فرنگی

0

رها نیوز:

نتایج مسابقات صبح روز نخست مرحله دوم لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور مشخص شد که تیم بیمه رازی به دیدار نهایی هر دو رشته آزاد و فرنگی رسید.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی ، مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور روزهای 23 و 24 مهرماه در سالن شهید شهبازی شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار می شود.
 
 نتایج مرحله مقدماتی این رقابت ها در صبح روز نخست به شرح زیر است: (اسامی تیم های برنده در ابتدا آمده است)
 
 
کشتی آزاد:
گروه A:
بیمه رازی 6 – شهرداری همدان 2
بیمه رازی 6- گاز مازندران 2
گروه B:
ستاره گان ساری 8-  دانشگاه پیام نور مازندران صفر
ستاره گان ساری 5-  گروه ساختمانی کفایتی مشهد 3
 
کشتی فرنگی:
 گروه A:
بیمه رازی 8 – هیأت کشتی قم صفر
بیمه رازی 6 – پاس قوامین  2
گروه B:
سینا صنعت ایذه 5 – پدیده دوکوهه اندیمشک 3
دانشگاه پیام نور 5 – شهرداری همدان 3
پدیده دوکوه اندیمشک 7- شهرداری همدان یک

گفتنی است در پایان مسابقات صبح روز نخست (پنج شنبه) این رقابت ها تیم های بیمه رازی و ستاره گان ساری هرکدام با دو پیروزی مقابل حریفان خود به دیدار فینال مسابقات کشتی آزاد راه یافتند.

 

 
همچنین در کشتی فرنگی نیز تیم بیمه رازی با دو پیروزی راهی دیدار فینال شد اما در گروه B این مسابقات، رقابت همچنان ادامه دارد و دومین فینالیست پس از برگزاری مسابقات عصر امروز مشخص خواهد شد.

 

 
عصر امروز و در ادامه رقابت های مقدماتی دو مسابقه در کشتی آزاد بین تیم های شهرداری همدان و گاز مازندران و دانشگاه پیام نور و گروه ساختمانی کفایتی مشهد و چهار مسابقه در کشتی فرنگی بین تیم های هیأت کشتی قم و پاس قوامین، سینا صنعت ایذه با شهرداری همدان، دانشگاه پیام نور با سینا صنعت ایذه و دانشگاه پیام نور با پدیده دوکوهه اندیمشک برگزار خواهد شد.

 

بر اساس قوانین برگزاری این مسابقات تیم های اول هر گروه برای مقام اول و دومی، تیم های دوم هر گروه برای مقام دوم و سومی، و تیم های سوم هرگروه برای مقام پنجم و ششمی فردا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مسابقات رده بندی و فینال مرحله دوم لیگ برتر باشگاه های کشور، فردا (جمعه) برگزار می شو
د.
 

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید