برگزاری کلاس آموزش داوری درجه سه فوتبال کشور در شهرری / عکس

0

رها نیوز:

ساعت: 13:23
منتشر شده در مورخ: 1394/08/15
شناسه خبر: 523600

روز گذشته کلاس ارتقای داوری درجه سه فوتبال کشور که از هفته گذشته در شهرری آغاز شده بود ، با برگزاری امتحانات تئوری و عملی به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از باقرشهرنیوز روز گذشته کلاس ارتقای داوری درجه سه فوتبال کشور که از هفته گذشته در شهرری آغاز شده بود ، با برگزاری امتحانات تئوری و عملی به پایان رسید.

این کلاس ها که به همت هیئت فوتبال استان تهران برگزار می شد از پنجم آبان ماه با مدیریت هوشنگ ابهری آغاز به کار کرد و پس از برگزاری جلسات تئوری و آموزشی ، روز گذشته با برگزاری آزمون تئوری و عملی به کار خود پایان داد.

در حاشیه روز پایانی این کلاس ها هوشنگ ابهری در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت : در این کلاس آموزشی و ارتقای داوری ۳۰ نفر دانش آموز و دانشجو واجد شرایط از استان های تهران و البرز شرکت داشتند.

وی بیان کرد: حسین عرب براقی مدرس داوری فدارسیون فوتبال، کار تدریس در این کلاس آموزشی و ارتقای سطح را عهده داشت.

وی با قدردانی از کمیته داوران و دپارتمان داوری هیات فوتبال استان تهران در پیگیری برگزاری کلاس های داوری در درجه های مختلف گفت: داوران تهرانی می توانند از این فرصت برای ارتقای سطح آموزش خود استفاده کنند.

گفتن است در پایان این کلاس از شرکت کنندگان در دو بخش تئوری و عملی آزمون گرفته شد و کسانی که نمره حد نصاب را دراین آزمون به دست آورند کارت درجه سه داوری دریافت می کنند.

 

photo_2015-11-06_00-49-33

 

photo_2015-11-06_00-49-47

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید