بررسی اپلیکیشن اندرویدی ارتش جیبی: ارتشی به وسعت جیب شما!

0

به گزارش رها نیوز:

بازی‌های جنگی در اسمارت فون‌ها با استقبال خوبی مواجه شده‌اند که یکی از نمونه‌های بارز آن‌ها را بدون شک شما نیز می‌شناسید که کلش آو کلنز نامیده می‌شود اما در واقع این یک نمونه خارجی است و توسعه دهندگان ایرانی نیز در این زمینه گام‌هایی برداشته‌اند که البته موفق نیز بوده‌اند. ارتش جیبی نام یک اپلیکیشن اندرویدی است که در مدتی کوتاه توانسته استقبال خوبی را به دست بیاورد.

simiyaworld

ارتش جیبی توسط استدیو سیمیبا توسعه و ساخته شده است که در کل می‌‌توان آن را یک اپلیکیشن مناسب دانست (هرچند که فعلا جای بسیار زیادی برای پیشرفت دارد). ارتش جیبی یک بازی جنگی است، اما نه به سبک بازی‌های عادی جنگی، بلکه بازی کردن آن ممکن است شما را به یاد چندین سال قبل و بازی‌های آتاری بیندازد. زیرا با وجود اینکه بازی جذابیت خاصی دارد، اما واقعا ساده است و تنها چند سرباز به صورت خیلی عادی از کنار یکدیگر رد می‌شوند و با شلیک چند گلوله از بین می‌روند. تمام حرکت، نشانه گیری، شلیک کردن و… همه و همه توسط خود بازی انجام می‌شوند و شما می‌بایست سرباز مورد نظر خود را در منطقه مورد نیاز قرار دهید.

Screenshot_2015-10-26-10-42-05

رابط کاربری برنامه ساده است و شما به سادگی می‌توانید وارد محیط برنامه شده و تظیمات مختلف آن را نیز انجام دهید. فرآیند انتخاب و خرید سرباز نیز راحت است و به هیچ وجه در محیط بازی سر در گم نخواهید شد. فرآیند بازی همانند بسیاری از بازی‌های جنگی و اغلب بازی‌های اندرویدی با به دست آوردن سکه و پرداخت آن‌ها برای خرید سرباز و… صورت می‌گیرد.

Screenshot_2015-10-26-10-47-09

در این بازی لازم نیست که شما کار زیادی را انجام دهید، بلکه قرار دادن سرباز مناسب در منطقه مورد نیاز تنها کاری است که باید انجام دهید. محیط بازی نیز همانند فرآیند آن بسیار ساده است. یک میدان خالی که سرباز‌های هر طرف از مقر خود خارج شده و به سمت یکدیگر می‌آید تا بلکه نگذارند طرف مقابل نزدیک به مقر شود، زیرا با از بین رفتن مقر، آن سمت باخته و سمت دیگر پیروز خواهد شد. مقر، سربازان، محیط بازی و… همگی گرافیکی ساده و ابتدایی دارند، اما در مقابل بازی تاحدودی اعتیاد آور است و توانست ما را برای مدتی درگیر خودش سازد.

Screenshot_2015-10-26-10-45-36

بعد از اینکه مراحل مختلف را پشت سر گذاشتید، می‌توانید سربازان جدیدی را به دست آورید و شما قادر خواهید بود تا تعدادی از آ‌ن‌ها را خریداری کرده و در محیط بازی استفاده کنید. برای به دست آوردن سکه، یاقوت و حذف تبلیغات نیز می‌توانید پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهید و مبالغ بسته‌های پیشنهادی نسبتا مناسب و منطقی هستند.

Screenshot_2015-10-26-13-05-08

یکی دیگر از بخش‌های این بازی، قسمت بازی آنلاین است که در جریان آن یک رقیب برای شما در نظر گرفته می‌شود و از طریق آن می‌توانید به نبرد با سایر دوستان خود بپردازید. اما به معنای واقعی کلمه، این بخش هرچه از این برنامه، خوب گفته بودیم را از بین برده است. در حقیقت در قسمت بازی آنلاین شما تنها سربازان خود را انتخاب می‌کنید و سرور یک رقیب برای شما در نظر می‌گیرد و بعد از آن نیز کل فرآیند توسط سرور انجام خواهد شد و نه شما و نه کاربر مقابل بعد از انتخاب سربازان، دیگر نمی‌توانید تاثیری در محیط بازی داشته باشید و تمام نبرد‌ها توسط خود بازی انجام می‌شود و در انتها بر اساس قدرت سربازان و تعداد آن‌ها نتیجه بازی نمایش داده می‌شود.

Screenshot_2015-10-26-10-40-11

همان طور که گفته شد گرافیک بازی چندان جالب نیست و حتی گیم‌پلی خاصی را نیز در آن شاهد نیستیم اما با این وجود ارتش جیبی توانسته‌ استقبال خوبی را از سوی کاربران به دست آورد و در حال حاضر بر روی 100 هزار دستگاه اندروید نصب شده است. فایل نصبی این بازی حدود 16.4 مگابایت است که به صورت رایگان می‌توانید آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید. بازی کردن آن نیز به صورت رایگان ممکن است اما شما می‌‌توانید با پرداخت مبلغی از طریق حساب کافه بازار خود، طلاهای بیشتری را به دست آورید. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که با گذشت (حدودا) هر ثانیه، یک سکه به بازی شما اضافه می‌شود که در صفحه اول برنامه می‌توانید آن را به پول‌های خود اضافه کنید.

Bazaar

بدون شک این بازی را نمی‌توان یکی از عالی‌ترین‌ها دانست اما هرچه باشد می‌‌تواند در وقت‌های آزادتان، همراهی‌تان کند.

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید