برانکو: اخراج رضائیان بهترین تصمیم بود

0

به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ که در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شرکت کرده بود درباره انگیزه‌اش برای کار در تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و من هم دوست دارم در تیم بزرگ کار کنم. با توجه به تجارب خودم و اعتمادی که به تیم داشتم توانستیم پرسپولیس را قهرمان کنیم. البته پیشنهادهای دیگری هم داشتم اما کار در پرسپولیس افتخار است. البته ما الان در ابتدای کار هستیم و باید بگویم به عنوان یک مربی دوست دارم در تیمم ستاره داشته باشم چرا که آنها تماشاگر به استادیوم می‌آورند. الان از 2 سال قبل فقط 2 بازیکن در تیم ما باقی مانده و کل تیم را تغییر دادیم. این مسئله کار ساده‌ای نیست و همه ارکان باشگاه دست به دست هم دادند تا این کار انجام شود.

وی درباره ادامه کارش با پرسپولیس تصریح کرد:‌ من یک سال دیگر قرارداد دارم و به عنوان مربی افتخار می‌کنم که مدیران باشگاه از من راضی هستند. طاهری به عنوان سرپرست باشگاه دیدگاه بلندمدتی دارد و ما باید این رشد را در رده‌های دیگر هم داشته باشیم. در ابتدای کار توافق کردیم که برنامه کوتاه‌مدت داشته باشیم و بعد برنامه میان‌مدت و سپس برنامه بلندمدت 4 ساله. در این‌باره هر کسی مسئولیت کار خودش را دارد و من با کمک طاهری امکان توسعه کار را فراهم می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا به رامین رضاییان اجازه ندادید در پرسپولیس بماند، تصریح کرد:‌ ارزیابی من این بود تصمیمی که گرفتیم بهترین تصمیم است. همیشه گفته‌ام که ملی‌پوشان حقی ندارند و فقط مسئولیت بیشتری دارند. آنها باید در تمرینات الگو باشند و در هر لحظه خودشان و دیگران را کنترل کنند و از این جهت با بازیکنان دیگر متفاوتند. تصمیم من و مدیریت باشگاه این بود که در آن مقطع تصمیمی که گرفتیم بهترین بود.

وی درباره جذب بازیکن جدید در پرسپولیس هم گفت: ما در نیم‌فصل عملاً محدود بودیم و نمی‌خواستیم بازیکن خارجی هم بگیریم همین موضوع قهرمانی ما را با ارزش‌تر کرد که با بازیکنان ایرانی قهرمان شدیم. در روزهای آتی 4-5 بازیکن می‌گیریم که در هر خط یک بازیکن به تیم ما اضافه خواهد شد.

برانکو درباره اینکه خارجی‌های بی‌کیفیت به پرسپولیس آمده بودند، تصریح کرد:‌ آنها کیفیت نسبی داشتند اما 7 روز قبل از شروع فصل و با استراحت طولانی که داشتند به ما اضافه شدند و به همین جهت فصل را با آنها شروع نکردیم. بعد هم تیم برنده را تغییر ندادیم و اولویت برای ما بازیکنان ایرانی بود. آنها در نیم‌فصل دوست داشتند بازی کنند و به همین دلیل ارزیابی ما این بود که به آنها نیازی نداریم و تصمیم خوبی هم گرفتیم و دیدید که 3 هفته قبل از پایان فصل قاطعانه قهرمان شدیم. ما بازیکنانی می‌گیریم که کیفیت داشته باشند. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه رابطه‌اش در آینده با تیم ملی و مربیان این تیم به چه شکل خواهد بود، گفت: هیچ وقت از طرف پرسپولیس مشکلی برای تیم ملی نبود اما این را هم باید بدانیم که باشگاه‌ها هم منافعی دارند ما باید بازیکنان آماده‌ای بسازیم و در خدمت تیم ملی قرار دهیم و به عنوان یک خارجی آرزوی موفقیت تیم ملی را دارم.


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید