با Drasphone، عجیب‌ترین اسمارت‌فون دنیا آشنا شوید!

0

به گزارش رها نیوز:

Drasphone-concept-phone-flexible-display-2-490x335

در حال حاضر تمامی کمپانی‌ها سعی می‌کنند تلفن‌های همراه با صفحه‌نمایش بزرگ را طراحی کنند، تا بتوانند عطش کاربران به صفحات‌نمایش بزرگ را کنترل کنند، راستش دیگر هیچ‌کس تلفن‌همراهی با صفحه‌نمایش کوچک را مثل گذشته دوست ندارد. اخیرا خبرهایی از اسمارت‌فون‌های تاشو منتشر می‌شود اما اسمارت‌فونی که در ادامه خواهید دید شبیه به هیچ‌کدام از آنها نیست، طراحی این تلفن‌همراه به‌گونه‌ای است که در سه نقطه تا می‌خورد اما زمانی‌که آن را بگشایید یک فبلت بزرگ در اختیار دارید. این شما و این هم Drasphone!

Drasphone-concept-phone-flexible-display-7-490x363

همان‌طور که گفتم Drasphone اسمارت‌فونی است که از سه ناحیه تا می‌شود و کوچک می‌شود اما مهم‌ترین نکته در مورد این تلفن‌همراه این است که در سه حالت قابل استفاده است، یعنی حالت کاملا باز که همان Drasphone نام‌دارد، یک فبلت بزرگ و کارآمد است، اگر آنرا یکبار تا بزنید تبدیل به MiniDras می‌شود که آن‌هم یک تلفن‌همراه کارآمد است و اگر آنرا کاملا تا بزنید تبدیل به MicroDras می‌شود که به‌راحتی قابل حمل است.

هرچند به‌نظر می‌رسد با وجود لولا‌ها شاهد اسمارت‌فونی با صفحات‌نمایش جدا از هم باشیم اما طراحی‌ها نشان می‌دهد صفحه نمایش این تلفن‌همراه در هر حالت کاملا یکپارچه است و شاهد هیچ شکافی در آن نیستیم. دکمه‌ها به‌خوبی در تلفن همراه جایگذاری شده‌اند و با وجود خم‌شدن صفحه نمایش شاهد هیچ افت کارایی در صفحه‌نمایش نیستیم.

Drasphone-concept-phone-flexible-display-1-490x350

بنابر تصاویر به‌نظر می‌سد این تلفن همراه امکاناتی هم‌چون دوربین، نوار اعلانات، ایمیل و دو بلندگو در جلو دستگاه را پشتیبانی می‌کند.

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید