بازدید فرماندار میاندوآب از روند احداث واحدهای مسکن مددجویی+ تصاویر

0

رها نیوز:

ساعت: 14:42
منتشر شده در مورخ: 1394/08/19
شناسه خبر: 527449

فرماندار میاندوآب از تعدادی از واحدهای مسکن مددجویی در حال احداث کمیته امداد امام خمینی(ره) بازدید و مشکلات آنها را بررسی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرین خبر،ناصر امیری روند احداث سه باب واحد مسکن مددجویی در روستاهای نصیرکندی و قشلاق را از نزدیک مورد بازدید قرار داده و مشکلات آنها را بررسی کرد.

فرماندار میاندوآب در این بازدید با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به قشر محروم وضعیف جامعه و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: همه ما وظیفه داریم تا در خدمت این قشر از جامعه بوده و آنان را فراموش نکنیم.

وی با بیان اهمیت نقش خیرین در ارائه خدمات مطلوب به محرومان، اظهار کرد: باید با حمایت خیرین و با استفاده از منابع لازم، خدمات لازم به محرومان را ارائه کرده و مشکلات آنان را برطرف سازیم.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب نیز در این بازدید با بیان اینکه این واحدهای مددجویی در زمینی به مساحت 80 مترمربع احداث می شوند، گفت: برای احداث این واحدها مبلغ 30 میلیون ریال به صورت بلاعوض و 150 میلیون ریال نیز از طرف بنیاد مسکن اهدا می شود.

رسول بخشی با تاکید بر لزوم حمایت خیرین و مشارکت های مردمی در امدادرسانی به محرومان، اظهار کرد: خیرین و مردم نیکوکار میاندوآب همیشه پشتیبان این نهاد بوده اند و اکنون نیز از آنها انتظار داریم که ما در امدادرسانی به محرومان تنها نگذارند.

فرماندار میاندوآب هم چنین از یکی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) سرکشی کرده و در این سرکشی مشکلات آنها را بررسی کرد.

دیوارکشی منزل مسکونی این خانواده مددجو و نوسازی بخش هایی از منزل آنان از جمله اقدامات کمیته امداد برای این خانواده مددجو است.

فرماندار میاندوآب را در این بازدید رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، رئیس شورای شهر و خیرین و جمعی از خبرنگاران همراهی می کردند.

 

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک مطلب


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید