آموزش مخفی کردن برنامه‌ها در ال‌جی G5

0

به گزارش رها نیوز:

۱۱با معرفی ال‌جی G5، این شرکت کره‌ای رابط کاربری بازسازی شده‌ خود، یعنی UX 5.0 را رونمایی کرد که نسبت به نسخه‌های پیشین خود ساده‌تر شده‌ است. این مورد یک تغییر مثبت برای ال‌جی محسوب می‌شود، که موجب شده با آن رابط کاربری رنگی و کودکانه در G3 و G4 خداحافظی کنیم.

این یکی از مواردی است که رشد زیادی داشته‌ است و همه آن را می‌پسندند، اما متاسفانه، در آن برخی از ویژگی‌های کاربردی و مفید کنار گذاشته ‌شده‌ است.

اما چطور می‌شود برنامه‌ها را مخفی نمود و یا ‌آن‌ها را در پوشه‌ای قرار داد؟ خب، مطمین باشید که می‌توانید این کار را انجام دهید، اما ال‌جی روش بسیار بهتری را پیش روی‌تان قرار داده‌ است. در ادامه این قابلیت را به شما آموزش می‌دهیم.

۱. اول از همه، صفحه اصلی را لمس نموده و نگه دارید تا منوی سفارشی‌سازی ظاهر شود.

۱۲. در منوی به نمایش درآمده، تنظیمات صفحه‌ اصلی را انتخاب کنید، تا به بخشی بروید که به آن نیاز دارید.

۲۳. پس از ورود به بخش تنظیمات، به پایین صفحه بروید تا گزینه “Hide Apps” را پیدا کنید.

۳۴. پس از انتخاب این گزینه، شما با لیستی از برنامه‌های نصب‌شده در دستگاه خود مواجه می‌شوید. در سمت چپ هریک از آن‌ها کادر تاییدی وجود دارد، که به شما امکان مخفی کردن برنامه مورد نظر را می‌دهد.

۴۵. پس از انتخاب موارد دلخواه، فراموش نکنید که دکمه “Apply” قرارگرفته در گوشه پایین را بزنید. کار شما به پایان رسید. از این به بعد برنامه‌هایی را که انتخاب نمودید، هیچ گاه روی صفحه اصلی گوشی نمایش داده‌ نمی‌شوند.۵


مطالب که خواندنش حتما پیشنهاد میشود

پاسخ دهید